Kargo

Özenle hazırladığımız paketinizi tercihinize göre; Aras veya UPS Kargo ile sizlere ulaştırıyoruz.  

120 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo ücretini sizin yerinize biz ödüyoruz. 120 TL nin altındaki paketler için ambalaj ve kargo masrafı olarak 9,90 TL lik tutarı faturanıza yansıtıyoruz.

Paketinizi kargoya teslim ettikten sonra Sms ve E-mail ile sizi bilgilendiriyor olacağız.

Size ileteceğimiz takip numarası ile  www.ups.com.tr  veya www.araskargo.com.tr web adresinden paketinizi takip edebilirsiniz.

Kargo çıkış günlerimiz; Pazartesi, Salı, Çarşamba günleridir. Siparişinizi takip eden ilk kargo çıkış günümüzde, paketinizi hazırlayıp gönderiyoruz. Örneğin; Salı günü verdiğiniz siparişinizi en geç Çarşamba günü kargoya teslim ederken Çarşamba günü öğleden sonra verdiğiniz siparişi Cumartesi veya Pazartesi günü kargoya verebiliriz.

Kapıda ödeme seçeneğini tercih etmeniz durumunda kargo ücretinden bağımsız şekilde 6,90 TL kapıda ödeme hizmet bedeli faturanıza yansıtılmaktadır. Bu maaliyet kargo firması tarafından talep edilen bir hizmet bedelidir.

Ödeme Seçeneklerimiz

- Havale/Eft, 

- Kredi Kartı veya Banka Kartı ,
*Dilerseniz MasterPass güvencesi ile kredi kartı bilgilerinizi saklayabilir ve böylelikle her siparişinizde tekrar kart bilgilerinizi girmeyebilirsiniz.

- BKM Express,

- Kapıda Nakit (+6,90 TL tahsilat bedeli alınmaktadır)

Tüm fiyatlarımıza KDV dahildir.