ARI SÜTÜ AMPUL -20 ADET
ARI SÜTÜ AMPUL -20 ADET

ARI SÜTÜ AMPUL -20 ADET

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : 504,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 484,90 ₺(KDV Dahil)

Her ampul 1500mg

Organik Arısütü 20 ampul x 1500mg

İçindekiler: Su (12.020mg), Organik Arısütü (1500mg), Organik Buğday Şurubu, Organik Bal (825mg), Organik Portakal Suyu Konsantresi (660mg). Arısütü oranı %9.09Her bir ampulde organik portakal suyu, organik buğday suyu ve 1500 mg organik arı sütü bulunmaktadır. Arı sütü yapısında A, C, D, ve E vitaminleri, kompleks B vitaminleri, birçok amino asidi, fosfor, selenyum, çinko, magnezyum gibi birçok önemli minerali barındıran çok değerli bir maddedir. Arı sütü ayrıca çok güçlü bir antioksidandır. 

Arı sütü; 5-15 günlük işçi arıların yutak üstü salgı bezlerinde ürettiği, Kraliçe arıyı beslemek için kullanılan değerli bir besindir. Bir kraliçe arının bir günde binlerce yumurta ürettiği ve besin kaynağının arı sütü olduğu düşünüldüğünde bile arı sütünün çok değerli bir besin olduğu anlaşılmaktadır. Ayrıca; Arı sütünü üreten işci arılar 40 gün civarı yaşıyor ancak arı sütü yiyerek hayatını geçiren kraliçe arı ise ortalama 6 yıl yaşayabiliyor. 

Takviye Edici Gıda No:000511-16.03.2016 Organik sertifikasyon firması Türkiye'de TURKGAP, Avrupa Birliği ülkelerinde Ecocert tir. Alkol, renklendirici ve koruyucu madde içermez.

 
 Alkol renklendirici ve koruyucu madde içermez
Ampul Kullanımı

 

Günde bir ampül özellikle sabah kahvaltısından önce, 200ml'lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampulün her iki ucunu resimdeki gibi kırabilirsinz. Kutusunda 20 ampul bulunmakta olup, 20 gün boyunca düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR