ÇİÇEK BALI- 225 GR
ÇİÇEK BALI- 225 GR

ÇİÇEK BALI- 225 GR

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : 135,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 130,90 ₺(KDV Dahil)

Şahbaz Çaylı organik çiçek balı

Şahbaz Çaylı
Organik Çiçek Balı

Şahbaz Çaylı markalı organik  balın üretim alanı deniz seviyesinden 900 - 1200m yüksekte olup, organik arıcılığa uygun yayla veya kırsal bölgelerdir. 

 

Şahbaz Çaylı organik bal çeşitleri pastörizasyon işleminden geçirilmediği için ham bal statüsündedir. Ham bal olduğu için mutfağınızda bir süre sonra kristalleşebilir, bu normal bir durum olup, balınızın işlenmemiş olduğunu gösterir. Kristalleşen balı, kristal hali ile de tüketebileceğiniz gibi sıcak suyun içerisinde kavanozu bekleterek eski haline dönüştürebilirsiniz.

 
Organik Yayla Balı
Şahbaz Çaylı Bal Markası

 

Şahbaz Çaylı markası; Eğriçayır Bölgesine ait olmayan fakat Eğriçayır firması çatısı altında konumlanan alt markadır. Şahbaz Çaylı markasına ait tüm ürünler Organik sertifikalıdır.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR