D.DİKENİ ENGİNAR AMPUL -20 ADET
D.DİKENİ ENGİNAR AMPUL -20 ADET

D.DİKENİ ENGİNAR AMPUL -20 ADET

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : 504,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 484,90 ₺(KDV Dahil)

Her ampul 1500mg

Organik Deve Dikeni Enginar Ampül 20 x 1500mg

İçindekiler: Çözücü; Su (%52,94), Tat verici; Agave* Şurubu (Agave tequilana) (%17,40), Tat verici; Portakal*Suyu Konsantresi (Citrus sinensis) (%14,78), Devedikeni* (Silybum marianum) 2250mg (%13,04), Enginar* (Cynara scolymus) 201mg (%1,17), Propolis* 117mg (%0,67) * Tüm tarımsal içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.. 

Bir kutu 20 ampül içerir. Her bir ampül 15ml dir. (Net 300ml)

 

Deve dikeni (Silybum marianum), ülkemizde meryemana dikeni olarakta bilinen Batı Avrupa ve Amerika nın bazı yörelerinde de yetişen ve etken maddesi silimarin olan bir bitkidir. Deve dikeni ekstresi %80 silimarin içerir. Silimarin antioksidan etkisi olan bir maddedir.

 

Enginar, yiyecek olaraktan sıklıkla tüketilen Güney Avrupa ve Akdeniz çevresinde yetişen, deve dikeni ile aynı aileden gelen bir bitkidir. Yaprak kısımları etkili özellik taşıyan etken maddeler içerir. En önemli etken maddesi sinarin (cynarin)’dir.

 

Propolis, arıların taze bitkilerden ve ağaç dallarından toplayıp kovana getirdiği propolis, çok sayıda etken madde içerir.

 

Organik sertifikasyon kuruluşu Avrupa Birliği Ülkelerinde Ecocert, Türkiye de ise Turkgap' tır.

Takviye Edici Gıda No:000511-16.03.2016 Organik sertifikasyon firması Türkiye'de TURKGAP, Avrupa Birliği ülkelerinde Ecocert tir. Alkol, renklendirici ve koruyucu madde içermez.

 
 Alkol renklendirici ve koruyucu madde içermez
Ampul Kullanımı

 

Günde bir ampül özellikle sabah kahvaltısından önce, 200ml'lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampulün her iki ucunu resimdeki gibi kırabilirsinz. Kutusunda 20 ampul bulunmakta olup, 20 gün boyunca düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR