KREM BAL- 450 GR
KREM BAL- 450 GR

KREM BAL- 450 GR

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 210,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 196,90 ₺(KDV Dahil)

Şahbaz Çaylı organik krem bal

Şahbaz Çaylı Organik Krem Bal

Organik Krem bal, organik çiçek balının kontrollü olarak kristalleşmesi ile ortaya çıkan tereyağı gibi sürülebilir özelliğe sahip organik baldır. Krem balın kimyasal özelliği, akışkan çiçek balından farklı değildir. Arada sadece fiziksel olarak fark vardır. (Su ile buz gibi). Krem bal tereyağı kıvamında olduğu için ekmeğe kolay sürülebilir. Özellikle kahvaltıda ekmeğe sürülerek yenilebilecek bir üründür. 

 

Bu balın üretim yeri Toros Dağlarının etekleridir. Arıların ilkbaharda maki çalılarının çiçeklerinden topladığı nektar hasadından elde edilmiştir.

 
Organik Yayla Balı
Şahbaz Çaylı Bal Markası

 

Şahbaz Çaylı markası; Eğriçayır Bölgesine ait olmayan fakat Eğriçayır firması çatısı altında konumlanan alt markadır. Şahbaz Çaylı markasına ait tüm ürünler Organik sertifikalıdır.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR