LİMON REÇELİ - 500 GR
LİMON REÇELİ - 500 GR

LİMON REÇELİ - 500 GR

Fiyat : 29,90 ₺(KDV Dahil)

Ev yapımı, katkısız ve bol taneli

Limon Reçeli

Mevsiminde toplanan taze ve parafinsiz limonlar ile hazırlanan reçelimiz net 500 gr dır.  

Kendi evimizde nasıl yapıyorsak aynı özenle hazırladığımız reçellerimizi annenizin reçellerinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.  

Reçellerimizde koruyucu madde bulunmadığı için hava ile temas eden üst yüzeyinde küf oluşabilir. Bu durum normal bir durum olup reçelin doğallığını gösterir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız üst katmanı kaşıkla sıyırıp kalan kısmı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz. 

 
Bol Bol Portakal
Odun Ateşinde
Hazırlıyoruz

Portakal reçelimizi odun ateşinde ağır ağır kaynatarak yapıyoruz. Bu sayede portakalın kabuk aroması ile sulu iç kısmının aroması iç içe geçerek yoğun bir tat oluşuyor.

Saklama Koşulları

Reçelimiz koruyucu kimyasal içermez. Portakallar kendinden tatlı olduğu için portakal reçelimize çok düşük miktarda şeker ilave ediyoruz. Bu nedenle buzdolabında uzun süre saklasanız bile şekerlenme olmayacaktır. Üstelik buzdolabında saklandığında daha koyu kıvamlı bir hal alacaktır.

HİLESİZ & DOĞAL REÇEL

Reçellerimizin hiçbirinde koruyucu, kimyasal tatlandırıcı ya da glikoz şurubu kullanılmamaktadır. Gösterişli olmaları veya raf ömrünü uzatmak için yabancı maddelere maruz kalmazlar. Yüz yıllardır nasıl üretildi ise aynı şekilde üretilir ve sofranıza ulaşır.

Reçel yapımında kullandığımız meyveler mevsiminde yetişmiş lezzetli ve hormonsuz meyvelerdendir. 

Bol taneli ve mümkün mertebe az şekerli reçeller üretip ilk günden itibaren cam kavanozlarında güneş görmeyecek şekilde muhafaza etmekteyiz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR