POLEN (ŞAHBAZÇAYLI)-300GR
POLEN (ŞAHBAZÇAYLI)-300GR

POLEN (ŞAHBAZÇAYLI)-300GR

İndirim Oranı : %21 İndirim
Fiyat : 339,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 269,90 ₺(KDV Dahil)

Polifloralı baldan organik polen

Polifloralı Organik Polen

Polen; bal gibi arının ürettiği bir besindir. Birçok çiçeğin besinini barındıran polen; arı kolonisinde, genç arıları beslemek üzere kullanılır. İçerisinde yararlı olduğu bilinen 22 aminoasit ve 27 madensel tuz, karbonhidrat ve ferment barındırmaktadır. Tüm bunların yanı sıra sodyum, kalsiyum, silisyum, alüminyum ve çinko ile A, B, C,D,E,H ve P vitaminleri de bulunmaktadır. Çok değerli bir besin olduğu için çok eski tarihlerden günümüze kadar gıda takviyesi olarak insanlar tarafından da kullanılmıştır . 

 

Mersin Toroslarında Nisan haziran döneminde organik arıcılık yöntemi ile üretilmiştir

 
Organik Yayla Poleni
Polenin Faydaları

 

Polen; kas yapısını güçlendirir, direnç kazandırır,  performans arttırıcıdır. Büyüme çağındaki çocukların ihtiyaç duydukları vitaminleri karşılamaya yardımcıdır.Oldukça zengin bir protein olmakla beraber içeriğinde bulunan Flavonoidler antioksidan özelliği taşımaktadır.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR