PROPOLİS -20GR (SU BAZLI)
PROPOLİS -20GR (SU BAZLI)

PROPOLİS -20GR (SU BAZLI)

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 128,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 118,90 ₺(KDV Dahil)

Su bazlı organik propolis damla

Propolis Nedir

Arı kolonisinin kendini mikroplardan korumak amacı ile ürettiği reçinemsi maddeye propolis denir. Arılar propolisi kovanın iç duvarını düzgün hale getirmek, peteklerin ağzını kapatmak ve kovanda ölen canlıları yalıtmak amacı ile de propolis kullanır. Propolisin bakterileri yok etme özelliği ile kovandaki yaşam korunur.  

Propolis insan vücudunun bağışıklığını kuvvetlendirir, kanı temizler, hastalıklara karşı dirençli olmayı sağlar. Propolis aynı zamanda iyi bir ağız bakım ürünüdür.

 
Kullanımı Kolay
Nasıl Kullanılmalı?

Hem yetişkinler hem de çocuklar için günde 2 defa 10'ar damla; su, meyve suyu veya süte damlatılarak tüketimi tavsiye edilir. Doğrudan küp şekere, ekmek parçasına veya  kaşığa damlatarak da tüketebilirsiniz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR