PROPOLİS AMPUL -20 ADET
PROPOLİS AMPUL -20 ADET

PROPOLİS AMPUL -20 ADET

İndirim Oranı : %4 İndirim
Fiyat : 504,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 484,90 ₺(KDV Dahil)

Her ampul 1500 mg

Propolis Ampul

İçeriği; (1500mG olan her bir ampul): Bal (1610mg), Buğday Şurubu(1,12g), Propolis (580mg), Arı Sütü (500mg), Konsantre Portakal Suyu(330mg), Kuru Ginseng Kökü Ekstresi (250mg), Acelora Kirazı Suyu(200mg)  

Propolis; Arı kolonisinin kendini mikroplardan korumak amacı ile ürettiği reçinemsi maddedir. Arılar propolisi kovanın iç duvarını düzgün hale getirmek, peteklerin ağzını kapatmak ve kovanda ölen canlıları yalıtmak amacı ile de propolis kullanır. Propolisin bakterileri yok etme özelliği ile kovandaki yaşam korunur.

 
 Alkol renklendirici ve koruyucu madde içermez
Ampul Kullanımı

 

Günde bir ampul özellikle sabah kahvaltısından önce, 200ml'lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampülün her iki ucunu resimdeki gibi kırabilirsinz. Kutusunda 20 ampul bulunmakta olup, 20 gün boyunca düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR