PROPOLİSLİ AĞIZ SPREYİ-20ML
PROPOLİSLİ AĞIZ SPREYİ-20ML

PROPOLİSLİ AĞIZ SPREYİ-20ML

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 299,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 278,90 ₺(KDV Dahil)

Propolisli Ağız Spreyi

Propolisli Ağız Spreyi

Ağız içine yönelik kullanılan bu sprey yoğun propolis içeriyor.  

Propolisin acılığını alıp tadını iyileştirmek ve ferahlatıcı olması için turunç çiçek suyu ve nane yağı da içeriğinde bulunuyor.  

Eğriçayır Propolis Ağız Spreyi Eco-Cert Sertifkalıdır.  

Propolis Nedir: Arı kolonisinin kendini mikroplardan korumak amacı ile ürettiği reçinemsi maddeye propolis denir. Arılar propolisi kovanın iç duvarını düzgün hale getirmek, peteklerin ağzını kapatmak ve kovanda ölen canlıları yalıtmak amacı ile de kullanır. Propolisin bakterileri yok etme özelliği ile kovandaki yaşam korunur. Propolis insan vücudunun bağışıklığını kuvvetlendirir, kanı temizler, hastalıklara karşı dirençli olmayı sağlar. Propolis aynı zamanda iyi bir ağız bakım ürünüdür.  

 
Kullanımı Kolay
Nasıl Kullanılmalı?

her kullanımdan önce çalkalayınız ve doğrudan ağzınıza bir kaç defa püskürtünüz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR