TATLI LİMON  - 1 KG
TATLI LİMON  - 1 KG
TATLI LİMON  - 1 KG
TATLI LİMON -1KG

TATLI LİMON - 500 G

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 39,90 ₺(KDV Dahil)

Kaybolan eski lezzetlerimizden

Adının Limon Olmasına Aldanmayın

Bildiğiniz ekşi limon ile aynı görünmesine hatta isminin limon oluşuna aldanmayın. Tatlı limon görüntüsü ve adının aksine hiç ekşi değildir. Ekşi olmamakla birlikte belli belirsiz bir tatlılığa sahiptir. Çok hafif bir aroması vardır. Alıştığımız limonun aksine çorbalarda, salatalarda vs. ekşi tat vermek için kullanılmaz. Meyve olarak yenir.  

Limonlarımızı, gösterişli olması veya uzun süre dayanması için hiçbir madde ile kaplamıyor, ilaçlı kâğıtlara sarmıyoruz.

Sizlere bu enfes limonları dalından koparır koparmaz tazecik ulaştırıyoruz.

 
Sıradışı Bir Meyve
Doğal Kozmetik Ürünü

Sadece meyve olarak değil kozmetik malzemesi olarak da kullanabilirsiniz.
Sivilce lekeleri, cildin güzelleşmesi, ten renginin açılması için oldukça faydalıdır.

Düşük Şekerli
Masum Meyve

Düşük şekerli meyve tüketmek isteyenler için ideal meyvedir. Şeker oranı çok düşük olan neredeyse nötr bir tada sahiptir. Şeker hastaları için yararlı olduğuna inanılır. 

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR