YERLİ DOMATES - 1 KG
YERLİ DOMATES - 1 KG
YERLİ DOMATES - 1 KG
YERLİ DOMATES - 1 KG
YERLİ DOMATES - 1 KG
YERLİ DOMATES - 1 KG

YERLİ DOMATES - 1 KG

İndirim Oranı : %29 İndirim
Fiyat : 34,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 24,90 ₺(KDV Dahil)

Akdeniz'e özgü Lapçın Domates

Akdeniz e özgü atalık tohum

Dış görünüm, raf ömrü, ticari verim gibi kaygılardan ötürü son yıllarda lezzetli domates tüketemez duruma geldik. Yerli tohumlarımızın yerine ithal ve dejenere olmuş tohumlar neredeyse tüm tezgahları ele geçirdi. Köylü pazarlarında dahi eski tohumlardan üretilen lezzetli domateslere ulaşamaz hale geldik. Bu durumdan ötürü üzgün olmak ile birlikte bizde bir şeyler yapmaya çalıştık. Uzun süren gayretlerimizin sonucunda Akdeniz bölgesine özgü eski tür domatesimizi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

 

 

 
Yarı yeşil halde ulaştırıyoruz
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Tamamen kırmızı renge dönene kadar buzdolabı haricinde serin bir yerde, mümkünse evinizin serin bir odasında muhaza edin.

Ne zaman tüketebilirsiniz

Bir domatesin yarısından fazlası kırmızı renge döndüğü zaman o domates tüketilebilir hale gelmiştir. Meyvenin tamamı kırmız olduğunda ise en lezzetli haline ulaşmış demektir.

HİLESİZ TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR