ZERDEÇAL AMPÜL -20 ADET
ZERDEÇAL AMPÜL -20 ADET

ZERDEÇAL AMPÜL -20 ADET

İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : 649,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 629,90 ₺(KDV Dahil)

Her ampul 1500mg

Organik Deve dikeni Enginar Ampül 20 x 1500mg

İçindekiler: Su, Zerdeçal* Curcuma longa (C. domestica) (%16,24), Agave* Şurubu (Agave tequilana), Portakal* Suyu Konsantresi (Citrus sinensis), Propolis* (%0,63) * Tüm tarımsal içerikler organik tarıma uygun üretilmiştir.. 

Bir kutu 20 ampül içerir. Her bir ampül 15ml dir. (Net 300ml)

 

Zerdeçal, sari renge sahip Hindistan mutfağında çok kullanılan bir baharattır. Geleneksel uygulamalarda uzun yıllardır kullanımı olan bir bitkidir. Kökleri etken maddeler içerir. Kurkumin en önemli etken maddesidir. Zerdeçal üzerine yıllardır biyomedikal araştırma yapılan önemli bir tıbbı bitkidir. Kaynak: Alwi I, et al. The effect of curcumin on lipid level in patients with acute coronary syndrome. Acta Med Indones. (2008)

 

Propolis, arıların taze bitkilerden ve ağaç dallarından toplayıp kovana getirdiği propolis, çok sayıda etken madde içerir.

 

Organik sertifikasyon kuruluşu Avrupa Birliği Ülkelerinde Ecocert, Türkiye de ise Turkgap' tır.

Takviye Edici Gıda No:000511-16.03.2016 Organik sertifikasyon firması Türkiye'de TURKGAP, Avrupa Birliği ülkelerinde Ecocert tir. Alkol, renklendirici ve koruyucu madde içermez.

 
 Alkol renklendirici ve koruyucu madde içermez
Ampul Kullanımı

 

Günde bir ampül özellikle sabah kahvaltısından önce, 200ml'lik su veya meyve suyu ile sulandırılarak tüketilmesi tavsiye edilir. Kullanmadan önce çalkalayınız. Peçete ile tutarak ampulün her iki ucunu resimdeki gibi kırabilirsinz. Kutusunda 20 ampul bulunmakta olup, 20 gün boyunca düzenli kullanılmasını tavsiye ederiz.

Organik Sertifikalı

Birbirinden özel arı ürünlerinin, üretiminden ambalajlanmasına kadar her aşaması, T.C Tarım Bakanlığı ve bağımsız sertifikalandırma kuruluşu tarafından denetlenir ve belgelendirilir.

TOROSLARDAN ORGANİK SERTİFİKALI BAL ÜRÜNLERİ

Sizlere kendi ürettiğimiz ürünlerin yanı sıra, bölgemizde üretiliyor olmasından gurur duyduğumuz, özel ürünleri de sunuyoruz. Duydukları güvenin etkisi ile, birçok dostumuz bizden Toros Balı talep ediyordu. Güvenilirliği ciddiyetle sorgulanması gereken bal ürünleri konusunda çok dikkatli olmamız gerektiğinin farkındayız. Bu nedenle; bulunduğumuz ilçede ödüllü ve organik sertifikalı bal ürünleri üreten Eğriçayır Arı Ürünleri markası ile işbirliği yapmaya ve sizlere Torosların en lezzetli bal ürünlerini sunmaya karar verdik. Aile olarak güven duyarak tükettiğimiz bu özel ürünleri sizlerle gönül rahatlığıyla paylaşıyoruz.

 

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR