ACI BİBER SALÇASI - 550 GR
ACI BİBER SALÇASI - 550 GR

ACI BİBER SALÇASI - 550 GR

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 99,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 94,90 ₺(KDV Dahil)

Güneşte kurutuldu, yoğun kıvamlı

Geleneksel Acı Biber Salçası

Biber salçamız için kullandığımız biberleri açık havada ve mevsiminde yetiştiriyoruz. Acı biber salçası için tatlı kırmızı biberlerin yanı sıra acı kırmızı biberler yetiştirip her iki biber çeşidini karıştırıyoruz. Böylece ideal bir acılık elde ediyoruz.  

Ata tohumundan çoğaltılan kırmızı biberleri Çukurova'nın bereketli toprağında yetiştirdikten sonra salça haline getiriyoruz. Sadece tuz ilave ederek güneşte kurutuyor koyu kıvam almalarını sağlıyoruz. Geleneksel usulle, her yıl kendimiz için ürettiğimiz biber salçamızı sizlerle paylaşıyoruz. Marketlerde bulabileceğiniz biber salçalarından farklı olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Salçalarımız tuz harici hiçbir koruyucu içermez. Bu nedenle buzdolabında muhafaza etmenizi öneriyoruz. Buzdolabında kuru bir kısımda aylarca saklayabilirsiniz. 

 
Salça Deyip Geçmeyinı
Yoğun Kıvamlı
Geleneksel Salça

Biber salçalarımız güneş altında günlerce bekletilerek yoğun kıvamlı bir hal alır. Yoğun kıvamından ötürü kaşık ucuyla yemeklerinize eklemeniz kâfidir.

Yemeklerin Gizli Kahramanı

Salça deyip geçmemek gerek! Çukurova'nın bereketli toprağı, Akdeniz güneşi salçalarımız ile özleşti. Kaşık ucu kadar salçanın bile yemeklerinizin lezzetine lezzet katacağını fark edeceksiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz

Biberlerimiz  mevsiminde ve açık havada üretilir. Raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Salçamızı ürettikten sonra cam kavanozlarda hava almayacak vaziyette ve ışığa maruz kalmayacak şekilde saklıyoruz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR