AVOKADO (FUERTE) - 1 KG
AVOKADO (FUERTE) - 1 KG
AVOKADO (FUERTE) - 1 KG
AVOKADO (FUERTE) - 1 KG
AVOKADO (FUERTE) - 1 KG
AVOKADO (FUERTE) - 1 KG

AVOKADO (FUERTE) - 1 KG

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 289,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 269,90 ₺(KDV Dahil)

1 kg genellikle 5 adet

Bildiğiniz Avokadolardan Daha Lezzetli

Fuerte Avokado en lezzetli avokadolarımızdan biri. Bu türün sezonu ekim ayının hemen başında başlıyor ve şubat ayı sonuna kadar sezonu devam ediyor.  

Sizlere sunduğumuz tüm avokadolar gibi Fuerte Avokadomuz da buzhaneden değil direkt dalından size ulaşır. Bu nedenlerden ötürü market ve manav avokadolarından çok daha lezzetlidirler.

Avokadolarımızın her biri 220 gr civarıdır.

 
Her Zaman Dalından
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Avokadolarımız sizlere muhtemelen sert vaziyette ulaşacak.Yumuşadıktan sonra tüketilmesi uygun olacaktır. Hızlıca yumuşamasını istediğiniz avokadoların yanına elma koyabilirsiniz. Yumuşayana kadar oda sıcaklığında muhafaza edip, yumuşadıktan sonra ise dolapta saklamanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Ezdikten veya dilimledikten sonra tuz ve limon ilave ederek kahvaltılarda tüketebilirsiniz.Tuz ve limon yerine bal ve ceviz ikilisini de tercih edebilirsiniz. Dilimleyerek salatalarda veya sandviçlerde kullanabilirsiniz. Süt ile birlikte harika içecekler yapabilirsiniz. Gıda olarak tüketilmesinin yanı sıra yüz maskesi olarak da kullanımı yaygındır. Kıymetli vitamin&minerallere sahip olması ve kimyasallarsız üretiyor olmamız nedeni ile bebek maması olarak kullanmanızı da tavsiye ediyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR