AVOKADO (BEBEK) - 250 GR
AVOKADO (BEBEK) - 250 GR

AVOKADO (BEBEK) - 250 GR

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : 29,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 19,90 ₺(KDV Dahil)

Çekirdeksiz minik avokado

Çekirdeksiz Minik Avokado

Fuerte cinci avokadoların tozlanmamış halidir. Doğal bir ürün olup genetiği ile oynanmış tür değildir. Tozlama döneminde bazı meyveler döllenmez ve çekirdek oluşturmayıp minik kalır. Sizlere sunduğumuz bebek avokadolar Fuerte cinsi ile aynı lezzette olup Fuerte türünün tozlanmamış halidir.  

Avokadolarımız buzhaneden değil direkt dalından size ulaşır. Bu nedenlerden ötürü market ve manav avokadolarından çok daha lezzetlidirler.

 

 
Her Zaman Dalından
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Avokadolarımız sizlere muhtemelen sert vaziyette ulaşacak.Yumuşadıktan sonra tüketilmesi uygun olacaktır. Hızlıca yumuşamasını istediğiniz avokadoların yanına elma koyabilirsiniz. Yumuşayana kadar oda sıcaklığında muhafaza edip, yumuşadıktan sonra ise dolapta saklamanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Bebek avokadolarımızı diğerleri gibi tuketebilirsiniz. Yumusadiktan sonra; diğer avokadolardan farklı olarak bütün olarak kabuğu ile birlikte tuketebilirsiniz. Gıda olarak tüketilmesinin yanı sıra yüz maskesi olarak da kullanımı yaygındır. Kıymetli vitamin&minerallere sahip olması ve kimyasallarsız üretiyor olmamız nedeni ile bebek maması olarak kullanmanızı da tavsiye ediyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR