AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG
AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG
AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG
AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG
AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG

AVOKADO (ERKENCİ) - 1 KG

İndirim Oranı : %7 İndirim
Fiyat : 149,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 139,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından mevsim avokadosu

Bildiğiniz Avokadolardan Daha Lezzetli

Avokadonun tazesinin daha faydalı ve lezzetli olduğunu biliyoruz bunun için sizlere her zaman dalından mevsim avokadosu sunuyoruz. Yıl içerisinde yaklaşık 9 ay boyunca taze avokado sunabilmek için 5 farklı avokado üretiyoruz. Bunlardan ilki erkenci olarak tabir ettiğimiz temmuz ayında hasat edilmeye başlanan bu türdür.Erkenci avokado, sonbahar ve kışın olan türlere kıyasla daha az lezzetli ve daha az yağlıdır. Diğerlerine göre biraz yavan bir tada sahiptir.  

Avokadolarımızın her biri 250 gr civarıdır.

 
Her Zaman Dalından
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Avokadolarımız sizlere muhtemelen sert vaziyette ulaşacak.Yumuşadıktan sonra tüketilmesi uygun olacaktır. Hızlıca yumuşamasını istediğiniz avokadoların yanına elma koyabilirsiniz. Yumuşayana kadar oda sıcaklığında muhafaza edip, yumuşadıktan sonra ise dolapta saklamanızı tavsiye ederiz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Ezdikten veya dilimledikten sonra tuz ve limon ilave ederek kahvaltılarda tüketebilirsiniz.Tuz ve limon yerine bal ve ceviz ikilisini de tercih edebilirsiniz. Dilimleyerek salatalarda veya sandviçlerde kullanabilirsiniz. Süt ile birlikte harika içecekler yapabilirsiniz. Gıda olarak tüketilmesinin yanı sıra yüz maskesi olarak da kullanımı yaygındır. Kıymetli vitamin&minerallere sahip olması ve kimyasallarsız üretiyor olmamız nedeni ile bebek maması olarak kullanmanızı da tavsiye ediyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR