AYVA REÇELİ - 500 GR
AYVA REÇELİ - 500 GR

AYVA REÇELİ - 500 GR

Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)

Ev yapımı, katkısız ve bol taneli

Geleneksel Ayva Reçeli

Mevsiminde toplanan Ayvalar ile geleneksel yöntemlerle hazırlanan reçelimiz net 600-650 gr, cam kavanozunda brüt 900-950 gr dır.   

Yıllardır evimizde kendimiz için nasıl yapıyorsak aynı özenle hazırladığımız reçellerimizi annenizin reçellerinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.  

Reçellerimizde koruyucu madde bulunmadığı için hava ile temas eden üst yüzeyinde küf oluşabilir. Bu durum normal bir durum olup reçelin doğallığını gösterir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız üst katmanı kaşıkla sıyırıp kalan kısmı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz 

 
Hem Reçel Hem Tatlı Olarak Tüketebilirsiniz
Glikoz Şurubu &
Koruyucu İçermez

Ayva Reçelimiz geleneksel usule göre; koruyucu, renklendirici madde ilave edilmeden hazırlandı. Tatlandırmak için yalnızca pancar şekeri kullanıldı. Ayrıca taneleri iri ve boldur. Sadece reçel olarak değil tatlı olarak da deneyiniz.

Saklama Koşulları

Reçelimiz koruyucu kimyasal içermez. Buzdolabı dışında serin bir yerde saklayabilirsiniz. Şayet hava sıcak ise buzdolabında çok soğuk olmayan bir yerde saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklanması halinde şekerlenme görülebilir. Böyle bir durumda sıcak suda bekleterek şekeri eritebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL REÇEL

Reçellerimizin hiçbirinde koruyucu, kimyasal tatlandırıcı ya da glikoz şurubu kullanılmamaktadır. Gösterişli olmaları veya raf ömrünü uzatmak için gereksiz kimyasallara maruz kalmazlar. Yüzyıllardır nasıl üretildi ise aynı şekilde üretilir ve sofranıza ulaşır.

Reçel yapımında kullandığımız meyveler mevsiminde yetişmiş lezzetli ve hormonsuz meyvelerdendir. 

Bol taneli ve mümkün mertebe az şekerli reçeller üretip ilk günden itibaren cam kavanozlarında güneş görmeyecek şekilde muhafaza etmekteyiz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR