CARA CARA PORTAKAL -1KG
CARA CARA PORTAKAL -1KG

CARA CARA PORTAKAL -1KG

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 44,90 ₺(KDV Dahil)

İçi pembe, yemelik portakal

 Lezzetli Portakal

Asit oranı diğer portakallara kıyasla daha düşük lezetli bir portakal çeşididir. su&lif dengesini beğeneceğinizi düşünüyoruz.  

Portakallarımızı daha çok mahsul alma kaygısı gütmeden hormonsuz ve kimyasallar kullanmadan üretiyoruz. Gösterişli olması veya uzun süre dayanması için hiçbir madde ile kaplamıyor, ilaçlı kâğıtlara sarmıyoruz.

Sizlere bu enfes portakalları dalından koparır koparmaz tazecik ulaştırıyoruz.

 
Dalından Koptuğu Gibi
Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucu madde ile kaplanmadığı için mevsim şartlarının da etkisi ile kargoda geçen süre içerisinde çürüme olabilir. Nadiren de olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz.

Kabuklarını da
Gönül Rahatlığıyla Kullanın

Portakallarınızın kabukları herhangi bir madde ile kaplanmadığı gibi ilaçlı kağıtlara sarılıp depolarda bekletilmez. Dalından koparıldığı hafta doğrudan elinize ulaşır. Bu nedenle kabuk kısımlarını rahatlıkla tüketebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR