ÇİLEK REÇELİ - 600 GR
ÇİLEK REÇELİ - 600 GR

ÇİLEK REÇELİ - 500 GR

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 59,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 54,90 ₺(KDV Dahil)

Ev yapımı, katkısız ve bol taneli

Mevsiminde ve Açık Havada Yetişen Silifke Çileğinden

Mevsiminde tarlada kalmış son hasat mahsulün hormonsuz ve lezzetli olduğunu biliyoruz. Reçel yapmak için bu doğru zamanı bekliyor ve Mersin'in Silifke İlçesinde açık havada yetişmiş çilekleri tercih ediyoruz.   

Yıllardır evimizde kendimiz için nasıl yapıyorsak aynı özenle hazırladığımız reçellerimizi annenizin reçellerinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.  

Reçellerimizde koruyucu madde bulunmadığı için hava ile temas eden üst yüzeyinde küf oluşabilir. Bu durum normal bir durum olup reçelin doğallığını gösterir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız üst katmanı kaşıkla sıyırıp kalan kısmı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz 

 
Geleneksel Çilek Reçeli
Glikoz Şurubu &
Koruyucu İçermez

Çilek Reçelimiz geleneksel usule göre; koruyucu, renklendirici madde ilave edilmeden hazırlandı. Tatlandırmak için yalnızca pancar şekeri kullanıldı. Güneşte kurutularak özleştirildi. Bol taneli ve yoğun çilek aromalıdır.

Saklama Koşulları

Reçelimiz koruyucu kimyasal içermez. Buz dolabı dışında serin bir yerde saklayabilirsiniz. Şayet hava sıcak ise buz dolabında çok soğuk olmayan bir yerde saklayabilirsiniz. Buz dolabında saklanması halinde şekerlenme görülebilir. Böyle bir durumda sıcak suda bekleterek şekeri eritebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL REÇEL

Reçellerimizin hiçbirinde koruyucu, kimyasal tatlandırıcı ya da glikoz şurubu kullanılmamaktadır. Gösterişli olmaları veya raf ömrünü uzatmak için gereksiz kimyasallara maruz kalmazlar. Yüzyıllardır nasıl üretildi ise aynı şekilde üretilir ve sofranıza ulaşır.

Reçel yapımında kullandığımız meyveler mevsiminde yetişmiş lezzetli ve hormonsuz meyvelerdendir. 

Bol taneli ve mümkün mertebe az şekerli reçeller üretip ilk günden itibaren cam kavanozlarında güneş görmeyecek şekilde muhafaza etmekteyiz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR