DOMATES BİBER KONSERVE
DOMATES BİBER KONSERVE

DOMATES BİBER KONSERVE

Fiyat : 24,90 ₺(KDV Dahil)

Toros yaylalarından hormonsuz

Odun Ateşinde Yayla Domatesi

Mersin yaylalarında mevsiminde ve açık havada yetişen domates ve biber kullanıyoruz. Mevsiminin sonunda tarlada kalan bu sebzelerin hormonsuz ve lezzetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle bu sebzeleri tercih ediyor ve kendimize hazırladığımız gibi konserveler hazırlıyoruz.  

Domateslerimizin kabuklarını soyuyor ve sadece biber eşliğinde odun ateşinde pişiriyoruz. Koruyucu madde kullanmıyoruz 

Özellikle domateslerin doğallığını kaybettiği sonbahar, kış dönemlerinde konservemizi tercih edebilirsiniz. Tüm yemekleriniz için kullanabileceğiniz gibi hızlıca menemen yapmak için de kullanabilirsiniz.

 
Yemeklerinizin Gizli Kahramanı
5 Dakikada
Menemen

Tavada bir miktar zeytin yağı ile ısıtıp üzerine yumurta kırmanız yeterli. Mevsiminde hazırlanan domates & biber konserveniz ile menemeniniz çok lezzetli olacak.

Dalından Kopmuş Gibi Lezzetli

Sadece domates ve biberden oluşan konservemizi katkı maddesi kullanmadan odun ateşinde pişiriyor ve kavanozluyoruz. Sıkıca kapattığımız kavanozlarımızı hava almamaları için bir süre kaynar suda bekletiyoruz. Artık hazır olan konservelerimizi gün ışığı görmeyecek şekilde serin bir yerde muhafaza ediyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Domates ve biberlerimiz  mevsiminde ve açık havada üretilir. Raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Konservelerimizi ürettikten sonra cam kavanozlarda hava almayacak vaziyette ve ışığa maruz kalmayacak şekilde saklıyoruz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR