DOMATES KONSERVESİ
DOMATES KONSERVESİ

DOMATES KONSERVESİ -500ML

İndirim Oranı : %10 İndirim
Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 44,90 ₺(KDV Dahil)

Soyulmuş, bütün domates

Bütün Domates Konservesi

Domates konservemiz Net 425 gram olup, kabuğu soyulmuş bütün haldedir.  

Domates konservemiz için Mersin yaylalarında mevsiminde ve açık havada yetişen domates tercih ediyoruz. Hasat sonunda tarlada kalan bu domateslerin hormonsuz ve lezzetli olduğunun farkındayız. Bu nedenle mevsim sonunu tercih ediyor ve kendimize hazırladığımız gibi konserveler hazırlıyoruz.  

Domateslerimizin kabuklarını soyuyor koruyucu madde kullanmadan sadece kaya tuzu kullanarak  kavanozluyoruz. 

Uzun süre muhafaza etmek için serin bir yerde saklayabilirsiniz. Hava almamasına dikkat ediniz. Hava alıp almadığını kapağına bakarak anlayabilirsiniz. Kapak ortası içe doğru meyilli ise hava almamıştır. Kapak dışa doğru meyilli ise yada dümdüz ise hava almış olabilir. Bu durumda konservenizi kullanmayınız. Hava almadı ise buzdolabında aylarca saklayabilirsiniz. Taze veya hormonsuz domates bulamadığınız zamanlar için çok işinize yarayacaktır.

 
Buzdolabınızın bir köşesinde mutlaka bulunsun
Kullanım alanları

Çorbalar, yemekler ve soslar için kullanabileceğiniz gibi domates suyuda yapabilir yada
kahvaltınız için tavada kızartabilirsiniz.

Sadece Domates
ve Kaya Tuzu İçerir

Domates konservemiz sadece domates ve kaya tuzundan oluşur. Konservemizi katkı maddesi kullanmadan ve cam kavanoza bütün halde koyuyor kapağını sıkıca kapattıktan sonra 3-4 saat kaynatıyoruz.Hazır olan konservelerimizi gün ışığı görmeyen serin bir yerde muhafaza ediyoruz.

HİLESİZ TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Domates ve biberlerimiz  mevsiminde ve açık havada üretilir. Raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Konservelerimizi ürettikten sonra cam kavanozlarda hava almayacak vaziyette ve ışığa maruz kalmayacak şekilde saklıyoruz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR