DOMATES KURUSU - 110 GR
DOMATES KURUSU - 110 GR
DOMATES KURUSU - 350 GR
DOMATES KURUSU - 350 GR

DOMATES KURUSU - 110 GR

İndirim Oranı : %17 İndirim
Fiyat : 29,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 24,90 ₺(KDV Dahil)

Mevsiminde güneşte kurutuldu

Mevsiminde Üretilip Özenle Kurutuldu

Mersin yaylalarında mevsiminde ve açık havada yetişen domateslerimiz güneşte özenle kurutulur. Kurutma esnasında bir miktar tuz haricinde hiçbir şey ilave edilmez. Böylelikle domates kurumuz lezzetli oldukları gibi sağlıklı da olur. Özellikle domateslerin doğallığını kaybettiği sonbahar, kış dönemlerinde yemeklerde ve kahvaltıda kullanabilirsiniz. 

Domates kurumuzda tuz harici hiçbir koruyucu içermez. Bu nedenle buzdolabında muhafaza etmenizi öneriyoruz. Buzdolabında kuru bir kısımda aylarca saklayabilirsiniz.

 

 
Dalından Koptuğu Gibi
Tüketmeden Önce
Sıcak Sudan Geçirin

Domates kurularını sıcak suda bir süre bekletmelisiniz. Böylelikle domateslerinizi yumuşattığınız gibi üzerindeki tuzu da uzaklaştırmış olursunuz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Rondo veya öğütücü makinelerde çok daha ufak parçalar haline getirerek kullanabilirsiniz.Bu işlemin ardından taze domates ile yaptığınız gibi yemeklerde, kahvaltıda veya salatalarda kullanabilirsiniz. Tüketmeden hemen önce mutlaka sıcak sudan geçirin. Kahvaltılık olarak tüketecekseniz zeytin yağı ile marine etmenizi tavsiye ederiz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz

Ürünlerimiz mevsiminde açık havada raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR