DOMATES SALÇASI-550GR
DOMATES SALÇASI-550GR

DOMATES SALÇASI-550 GR

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : 99,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 94,90 ₺(KDV Dahil)

Güneşte kurutuldu, yoğun kıvamlı

Geleneksel Domates Salçası

Domates salçamız için kullandığımız domatesleri açık havada ve mevsiminde yetiştiriyoruz.  

Lezzetli domateslerimizi Çukurova'nın bereketli toprağında yetiştirdikten sonra salça haline getiriyoruz. Sadece tuz ilave ederek güneşte kurutuyor koyu kıvam almalarını sağlıyoruz. Geleneksel usulle, her yıl kendimiz için ürettiğimiz domates salçamızı sizlerle paylaşıyoruz. Marketlerde bulabileceğiniz domates salçalarından farklı olduğunu siz de fark edeceksiniz.

Salçalarımız tuz harici hiçbir koruyucu içermez. Bu nedenle buzdolabında muhafaza etmenizi öneriyoruz. Buzdolabında kuru bir kısımda aylarca saklayabilirsiniz. 

 
Salça Deyip Geçmeyin
Yoğun Kıvamlı
Geleneksel Salça

Domates salçamız güneş altında günlerce bekletilerek yoğun kıvama ulaşır.Yoğun kıvamından ötürü kaşık ucuyla bile yemeklerinize eklemeniz yeterli olacaktır.

Yemeklerin Gizli Kahramanı

Salça deyip geçmemek gerek! Çukurova'nın bereketli toprağı, Akdeniz güneşi salçalarımız ile özleşti. Domates salçamız mevsiminde yetişmiş lezzetli domatesler ile sadece tuz ilave edilerek üretilmiştir. Herhangi bir kimyasal koruyucu içermez.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz

Domateslerimizi  mevsiminde ve açık havada üretilir. Raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Salçamızı ürettikten sonra cam kavanozlarda hava almayacak vaziyette ve ışığa maruz kalmayacak şekilde saklıyoruz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR