HARNUP ÖZÜ- 550 GR
HARNUP ÖZÜ- 550 GR

HARNUP PEKMEZİ- 600 GR

İndirim Oranı : %30 İndirim
Fiyat : 99,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 69,90 ₺(KDV Dahil)

Organik sertifikalı keçiboynuzu pekmezi

Keçi Boynuzu Hakkında

Keçi boynuzu, bir diğer adıyla Harnup, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bölgelerde yetişen uzun ömürlü maki türü bir ağaçtır. Yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen bir meyvedir. Birkaç yüzyıl öncesine kadar yapılan tatlılarda ağırlıklı olarak harnup pekmezi kullanılırdı veya şeker yerine tüketilirdi. Günümüzde beyaz şeker üretiminin başlamasıyla bu kültür ve sağlıklı beslenme yapısı zedelenmiştir.  

Harnup pekmezi çikolata ve kakaonun yerine kullanılabilir. Çikolata ve kakaonun aksine çok daha düşük yağ oranına sahiptir ve alerjiye neden olmaz. Pasta ve tatlılarda doğal bir tatlandırıcı veya sos olarak tercih edilebilir. Ayrıca doğrudan tüketildiğinde öksürüğe iyi gelecektir.

.

 
Çikolata Yerine Tüketin
Düşük Sıcaklıkta Üretildi

Keçiboynuzu özümüz vakum altında
düşük sıcaklıkta elde edilir. Besin
değerini pekmez kadar yitirmez. Harnup meyvesi haricinde kıvam arttırıcı, şeker, koruyucu, aroma verici gibi katkı
maddeleri asla kullanılmaz.

Organik Sertifikalı

İçerdiği zengin mineraller ve vitaminler nedeni ile tarih boyunca çocuk gelişimi için özellikle kullanılmıştır. Vücut direncini yüksek tutmak için, öksürüğe karşı Harnup Pekmezi kullanabilirsiniz. Çikolata yerine çocuklarınızı harnup pekmezi tüketmeye teşvik edebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL ÜRETİM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Yesillimon.com dan satın alacağınız harnup pekmezi gibi ürünler üretildikten sonra cam kavanozunda hava ve ışık ile temas etmeden saklanır ve sizlere ulaştırılır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR