KANTARON YAĞI - 150 ML
KANTARON YAĞI - 150 ML

KANTARON YAĞI - 150 ML

İndirim Oranı : %40 İndirim
Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 29,90 ₺(KDV Dahil)

Sarı kantaron & zeytinyağı

Sarı Kantaron Şifası

Yıllardır kendimiz için hazırladığımızı kantaron yağının şifasına inanıyor ve sizlerin de bu faydalı yağdan yararlanmasını istiyoruz. 

Kantaron otu yağımızı sarı kantarondan elde ediyor olmamıza rağmen, bitki öz suyunu bıraktıktan sonra kırmızı bir yağ ortaya çıkıyor. Torosların bu şifa kaynağı bitkisini sadece sızma zeytin yağı ile işliyor koruyucu madde kullanmadan üretiyoruz. 

Kantaron yağı 2-3 sene saklanabilir çünkü özelliğini korur, bozulmaz.

 
Mide Rahatsızlıklarında
Yara ve Yanıklarda Kullanabilirsiniz
Sarı Kantaron & Zeytin Yağı

Kantaron yağımızı; Toroslarda yetişmiş
sarı kantaron ve sızma zeytin yağı ile hazırlıyoruz. Sarı kantaron otumuzu topladıktan sonra 2 saat içinde sızma zeytin yağı içerisine koyup, aylarca cam kavanozlarda bekletiyoruz. Bu şekilde kantaron özünü elde edebiliyoruz.

Başlıca Faydaları

Öne çıkan 2 önemli faydası vardır. Birincisi; yanık ve yaraları iyileştirici etkisidir. Yaraya sürülerek kullanılır. İkincisi ise; mide rahatsızlğı olanlar için, belli aralıklarla içildiğinde koruyucu & tedavi edici oluşudur. Bu faydalarına rağmen doktorunuza danışarak tüketmenizi öneriyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Kantaron yağımızı toroslardan topladığımız kantaron otları ile hazırlıyoruz. İnsan yerleşkesinin bulunmadığı tertemiz yaylalarda yetişen şifa kaynağı bu bitkiyi toplar toplamaz sızma zeytin yağı içerisinde aylarca bekletiyoruz. Ancak bu şekilde bitkinin şifa sağlayacağını biliyor ve bu bilinçle davranıyoruz.

Koruyucu madde, raf ömrünü uzatacak, gösterişini arttıracak herhangi bir katkı kullanmıyoruz. Kendi evimizde nasıl üretmek istersek aynı şekilde titizlikle üretiyoruz. Keza bizde sizler için ürettiklerimizden faydalanıyor aynı deneyimi bizlerde yaşıyoruz.

 

 

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR