KEÇİ BOYNUZU LOKUMU
KEÇİ BOYNUZU LOKUMU

KEÇİ BOYNUZU LOKUMU -150 Gr

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 79,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 59,90 ₺(KDV Dahil)

Şekersiz, sağlıklı lokum

Keçi Boynuzu Lokumu

Keçiboynuzu lokumumumuz %95-98 oranında keçiboynuzu unu ve keçiboynuzu pekmezinden, %2-5 oranında buğday nişastadan yapılmaktadır. Koruyucu kimyasal içermez  

Keçi boynuzu, bir diğer adıyla Harnup, Akdeniz ikliminin hüküm sürdüğü bölgelerde yetişen uzun ömürlü maki türü bir ağaçtır. Yaklaşık 5000 yıldan beri bilinen bir meyvedir. Birkaç yüzyıl öncesine kadar yapılan tatlılarda ağırlıklı olarak harnup pekmezi kullanılırdı veya şeker yerine tüketilirdi. Günümüzde beyaz şeker üretiminin başlamasıyla keçi boynuzu meyvesi kullanımı epey azalmıştır.

 
Masum Atıştırmalık
Kalsiyum Zengini

Keçiboynuzu bol miktarda kalsiyum
içerir. Bu özelliği ile yıllarca çocuk
gelişimi için tercih edilmiştir.

Çikolata Yerine
Tüketin

Keçiboynuzu çikolata ve kakaonun yerine kullanılabilir. Çikolata ve kakaonun aksine çok daha düşük yağ oranına sahiptir ve alerjiye neden olmaz.

HİLESİZ TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz

Yesillimon.com dan satın alacağınız ürünler sağlığınıza zarar verebilecek koruyucu işlemlere maruz kalmaz. Sağlıksız koşullarda bekletilmez. Üreticisinden kapınıza kadar ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR