SARI ULAK ZEYTİN (SULU) -700 GR
SARI ULAK ZEYTİN (SULU) -700 GR

SARI ULAK ZEYTİN (SULU) -700 GR

İndirim Oranı : %33 İndirim
Fiyat : 89,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 59,90 ₺(KDV Dahil)

Tuzlu su içinde kırma zeytin

Kırma Mut Zeytini

Mersin'nin Mut bölgesinde yetişen zeytinimizi koruyucu, limontuzu vs. içermeyecek şekilde sadece tuzlu su ile hazırlıyoruz. . 

Zeytinlerimiz elle toplanıp taş ile kırıldıktan sonra haftalar boyunca suyu değiştirilerek en lezzetli haline kavuşur. Sizlere iletilmeden önce acı suyu ile birlikte kavanozlanır. Böylelikle suyuna tuz atarak, suyunu yenileyerek dilediğiniz gibi tuzunu ve acılığını ayarlayabilirsiniz.

7000 gr Zeytinimizi 3000 ml acı su ile beraber cam kavanozunda sizlere ulaştırıyoruz.

 
Sarı Ulak Zeytini Siz de Deneyin
Akdenizin Nadide Zeytini

Şimdilerde pek tanınmasa da, Sarı Ulak Zeytin Tarsus'un köklü tarihinde önemli yere sahip olmuştur. Aroması ve kalitesi itibari ile çok değerli bir tür olmasına rağmen, ticari verimlilik açısından çoğu   türe kıyasla avantajlı değildir.Bu nedenle kolay bulunmayan ve ticari değeri pek yüksek olmayan bir türdür.

Kendimiz İçin Üretiyoruz

Bahçemizin kıyısına köşesine seneler önce diktiğimiz Sarı Ulak zeytin fidanlarımız artık kendi ihtiyacımızın çok üzerinde meyve veriyor. Ticari amaçla yetiştirmediğimiz ve artık kendi ihtiyacımızın çok üzerinde hasat aldığımız bu zeytinleri sizlerle paylaşıyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR