MEVSİM ERİĞİ - 1 KG
MEVSİM ERİĞİ - 1 KG
MEVSİM ERİĞİ - 1 KG
MEVSİM ERİĞİ - 1 KG
MEVSİM ERİĞİ - 1 KG

MEVSİM ERİĞİ - 1 KG

İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : 16,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 14,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından taze mevsim eriği

Yazın En Lezzetli Eriği

Anjelik erik, hemen hemen yaz mevsimi ile eş zamanlı olarak başlar ve yaz boyunca tadabileceğiniz en lezzetli erik türlerindendir. Yoğun aroması ve mor rengi ile diğer eriklerden bariz bir şekilde ayrışır . 

Papaz erik ve can eriğe kıyasla daha yumuşaktır. Marmelat ve komposto yapımına çok uygundur.

Marmelatı ve Kompostosu da Çok Lezzetli
Erik Marmelatı Tarifi

Kaynayan suda 5 dk kadar beklettikten sonra kabuğunu ve çekirdeğini ayırın. Ardından ince delikli süzgeçten geçirin, üzerine toz şekeri ilave edip ocakta yaklaşık yarım saat ara ara karıştırarak kaynatın. Yoğunlaştıktan sonra marmelatınız hazır.

Dalından Aracısız Geliyor?

Anjelik eriklerimizi dalından kopardığımız gibi sizlere gönderiyor, böylelikle herhangi bir madde ile kaplamaya gerek duymadan en taze halleri ile sofranıza ulaştırıyoruz.

HİLESİZ & KATKISIZ ÜRETİM

Ürünlerimizi tertemiz doğada, kaynağından yeni çıkmış doğal suyla ve organik gübreler ile yetiştiriyor, en doğal ve en taze halleri ile sofranıza ulaştırıyoruz.

Karpitleme, mumlama, kimyasal içerikli kağıtlarda muhafaze etme yöntemlerini asla tercih etmiyoruz.

Gerekli durumlarda Bazı Ürünlerimiz için Tarım Kredi Kooparatifi gözetiminde ve tavsiyelerinde ilaçlama gerçekleştiriyoruz. Kalıntı oluşturabilecek ilaç asla kullanmıyoruz. Bahçemizi gezme imkanınız olur ise ağaçlarımızda gezinen salyangoz, arı, kelebek ve uğur böceklerimizden doğallığımızı farkedeceksiniz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR