KIRMIZI GREYFURT -1KG
KIRMIZI GREYFURT -1KG

KIRMIZI GREYFURT -1KG

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 39,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 34,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından parafinsiz greyfurt

Yemesi İçmesi Keyifli Tatlı Greyfurt

Tertemiz doğada kaynağından yeni çıkmış suyla yetiştirdiğimiz greyfurtlarımız sulu ve tatlımsıdır. Greyfurt suyu olarak içebileceğiniz gibi sofralık olarak da iştahla tüketebilirsiniz. 

Her ne kadar Greyfurtun suyunu tüketmek daha yaygın bir alışkanlık olsa da, bol lifli yapısından ötürü yenerek tüketilmesi çok daha faydalıdır. Lifleri ile tüketildiğinde tokluk hissi yaratacak, yağ yakıcı özelliği ile de formunuzu korumaya yardımcı olacaktır. 

Hızlı emilime neden olduğu için antibiyotikler ile birlikte tüketilmemesine dikkat edilmelidir. 

 
Dalından Koptuğu Gibi
Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucuyla kaplanmadığı ve mevsim şartlarının etkisi ile kargoda geçen süre içinde çürüme olabilir.Nadiren de olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz.

Greyfurtun Faydaları

İçinde bulunan etkili maddelerle birlikte mikropları öldürür ve idrar söktürücü etkisi vardır. Ayrıca Kansızlığa karşı oldukça etkili bir meyvedir.Vücuda zindelik kazandırır, metabolizmayı hızlandırır. Sindirimi kolaylaştırır. Hücrelerdeki metabolizma sorunlarını giderir ve bu etkisinden ötürü kanser düşmanıdır.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Greyfurt, Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümelere haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski vardır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR