KUMKUAT -500 GR
KUMKUAT -500 GR

KUMKUAT -500 GR

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 79,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 74,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından, parafinsiz ve kimyasalsız

Portakalın Minyatür Hali

Kumkuat meyvesi zeytin meyvesinden bir miktar daha iri boyuttadır. Boyutu ve lezzeti itibari ile ufak bir portakalı andırır.  

Kabuğu ile beraber yene  bir meyvedir. Kabuk kısımları diğer narenciyeler kadar acımsı değildir. Kabukları ile tüketildiğinden narenciye kabuğunda yer alan mineralleri ve vitaminleri bolca almanızı sağlar.

Soyma zahmetinin olmayışı ve ufak taneler halinde oluşu ile her zaman tüketebileceğiniz zahmetsiz bir narenciyedir. 

 
Dalından Koptuğu Gibi
Kabuklarıyla Yemelisiniz

Kumkuat meyvesi kabukları ile beraber bütün olarak tüketilen bir meyvedir. İlaç veya herhangi bir koruyucu içermeden sizlere ulaştırıyor olduğumuz için gönül rahatlığıyla bütün halinde tüketebilirsiniz.

Salatalarınızda da
Deneyin

Sadece meyve olarak değil, salatalarda ve pastalarınızda da kullanabilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR