KUMKUAT REÇELİ -500 GR
KUMKUAT REÇELİ -500 GR

KUMKUAT REÇELİ -500 GR

İndirim Oranı : %25 İndirim
Fiyat : 59,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 44,90 ₺(KDV Dahil)

Bol taneli, katkısız

Portakalın Minyatür Hali

Kumkuat reçelimiz mevsiminde toplanmış kumkuat meyveleri, şeker pancarı şekeri ile yapılmaktadır.  

Kumkuat meyvesi, kabuğu ile beraber yene  bir meyvedir. Kabuk kısımları diğer narenciyeler kadar acımsı değildir. Kabukları ile tüketildiğinden narenciye kabuğunda yer alan mineralleri ve vitaminleri bolca almanızı sağlar.

 

 
Parafinlenmemiş meyvelerden
Geleneksel, bol taneli

Kumkuat reçelimizi pancar şekeri kullanarak yapıyoruz. Bol taneli ve katkısızdır.

Reçelden öte

Sadece reçel olarak değil, tatlı olarak da tüketebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR