MANDALİNA -1KG

MANDALİNA -1KG

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 44,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 39,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından parafinsiz ve kimyasalsız

Dalından Mevsim Mandalinaları

 

Mandalinalarımız ağustos ayındalerkenci mandalina cinsleri ile başlar. Erkenci mandalinalar, yeşil renkli ve ekşimsi olurlar.  

Havaların soğuması ile eylül, ekim, kasım aylarında sarı ve turuncu renkli satsuma ve rize türleri ile devam eder. Sonrasında king mandalina çeşidimiz hazır olur. Bu türler tatlı ve daha suludur. 

 
Dalından Koptuğu Gibi
Parafin Yok
Koruyucu Kimyasal Yok

Hızlı çürüyebilen bir meyve olduğu için, pazar ve marketlerde koruyucu madde içermeyen mandalina bulmak mümkün olmayabilir. Sadece dalından taptaze mandalina gönderdiğimiz için koruyucu kullanmaya ihtiyaç duymuyoruz.

Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucuyla kaplanmadığı ve mevsim şartlarının etkisi ile kargoda geçen süre içinde çürüme olabilir. Nadiren de olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Mandalina, Portakal, Limon, Greyfurt gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümelere haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski vardır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR