PAPAYA - MİN 700 GR
PAPAYA - MİN 700 GR

PAPAYA - MİN 700 GR

İndirim Oranı : %8 İndirim
Fiyat : 129,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 119,90 ₺(KDV Dahil)

Yerli üretim papaya

Yerli Üretim Egzotik Bir Meyve

Uzakdoğu ülkeleri ile özdeşleşen bu egzotik meyve artık ülkemizde de yavaş yavaş üretilmeye başladı.Şimdilik Akdeniz bölgemizin kısıtlı bir bölgesinde yetişen bu özel meyveyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

Papaya; yeşil papaya ya kıyasla daha tatlı ve lezzetlidir. Tadı bal kabağı ve kavun arasında tada benzesede aroması biraz daha farklıdır.

 

 
Her Zaman Dalından
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Papayanızı yeşil- sarı renkli olarak size ulaşır. Hemen bu hali ile de tüketebilirsiniz saklamak isterseniz en fazla 1 hafta buzdolabında muhafaza edebilirsiniz. Kesilmiş parçayı streç filme sararak buzdolabında muhafaza edebilirsiniz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Papayanız size ulaştığında tüketilmeye hazırdır. Beklemeden tüketebilirsiniz. Tüketmeden önce dış kavuğunu soyup iç kısmını meyve olarak tüketebilirsiniz.

HİLESİZ TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR