PİKAN CEVİZİ İÇİ- 160 GR
PİKAN CEVİZİ İÇİ- 160 GR

PİKAN CEVİZİ İÇİ- 160 GR

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 249,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 199,90 ₺(KDV Dahil)

Sizin için ayıkladık

Çok İyi Bir Antioksidan

Pikan Cevizi Tropikal bir ceviz türü olup Amerika Kıtasında çok tüketilen bir kuruyemiştir. 

Tüm kabuklu yemişler içerisinde antioksidan açısından en zengin olanıdır. Güçlü antioksidan özelliği nedeniyle bağışıklık sistemi için önemli bir yemiş olan pikan cevizi, magnezyum, E vitamini, A vitamini, kalsiyum, potasyum gibi 19'dan fazla vitamin ve mineral içeriyor. 

Kabuk kısmını sizin için ayıkladık, size sadece zahmetsizce iç kısmını afiyetle tüketmek kaldı. Cam kavanozu içerisinde ulaştırıyoruz

Pikan cevizi bildiğimiz cevizlere göre biraz daha tatlı ve lezzetlidir.

 
Ülkemizde Yetişiyor
Çantanızda 
Mutlaka Bulunsun

Pikan Cevizinin kabukları diğer cevizlere kıyasla oldukça incedir. Elinizle çok rahat kırabilirsiniz. Lezzetli olduğu gibi tokluk hissi veren faydalı bir atıştırmalıktır.

İthal Değil Yerli Pikan

Asıl vatanı olmamasına rağmen ülkemizin Akdeniz Bölgesinde yetişebilmektedir. Türkiye'de yeni yeni yaygınlaşıyor olsa da Dünya genelinde çok popüler olan bu lezzetli ceviz, çok geç meyve vermesi ve kısıtlı bir iklim bölgesinde yetişmesinden ötürü maalesef diğer ceviz türlerine göre biraz daha pahalıdır.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz

Yesillimon.com dan satın alacağınız ürünler sağlığınıza zarar verebilecek koruyucu işlemlere maruz kalmaz. Sağlıksız koşullarda bekletilmez. Üreticisinden kapınıza kadar ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR