KIRMIZI PITAYA -1ADT(250 GR)
KIRMIZI PITAYA -1ADT(250 GR)

KIRMIZI PITAYA - 1ADET

İndirim Oranı : %6 İndirim
Fiyat : 79,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 74,90 ₺(KDV Dahil)

Minimum 250 g

Yerli Üretim Pitaya diğer adı ile Ejder Meyvesi

Dragon Fruit ve Ejderha Meyvesi olarak olarak da adlandırılmış olan bu meyveyi şimdiye kadar hep ithal olarak ve sınırlı satış noktalarında görmekte idi. Şimdi ülkemizde yeni yeni üretilmeye başlanmıştır. Ülkemizin sadece Güneyinde yetiştirilme şansı olan bu değerli meyve Mersin'in Anamur ilçesinde çok az da olsa üretilmeye başlandı. Hatta bizde kendi bahçemizde kısıtlı bir alanda denemeler yapıyoruz.  

Pitahaya meyvesinin ağırlıklı olarak Tayland, Endonezya gibi tropik ülkelerde bolca üretiliyor olmasına rağmen ülkemizde de üretilebiliyor olması oldukça umut verici bir durum. Bu özel meyveyi kendi bölgemizin parçası olan Anamur dan tedarik edip sizlere sunmak istedik. Sizlerin ilgisi ile Pitahaya Meyvesinin ( Dragonn Fruit yada Ejderha Meyvesinin) üretiminin giderek artacağını umut ediyoruz. Önümüzdeki yıllarda belkide pitaya meyvesi ihraç eder hale gelebiliriz:)

 
Pitahaya Nasıl Yenir
Önce Biraz Buzdolabında Soğutun

Özellikle soğuttuktan sonra yemenizi tavsiye ederiz

Dış Kabuğunu Soyun

Pitahaya meyvesinin
dış kabuğu muz kabuğuna benzer. Bıçak yardımı ile kolayca soyabilirsiniz

SADECE YERLİ TARIM

Sizlere sunduğumuz ürünlerin büyük bir kısmını kendimiz üretiyor, Çarkıfelek Meyvesi (Passion Fruit) gibi özel meyveleri ise bulunduğumuz bölgeden temin ederek sizlere ulaştırıyoruz.

Tedarik ettiğimiz ürünlerin üretimini teşvik etmeye, üreticisini desteklemeye gayret ediyoruz. Yerli tarımın ve farklı türlerin değerini biliyor sadece yerli üretim ürünlere ilgi gösteriyoruz.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR