PORTAKAL SUYU -1L
PORTAKAL SUYU -1L

PORTAKAL SUYU -1L

Fiyat : 29,90 ₺(KDV Dahil)

Taze sıkılıp dondurulmuş, katkısız

Portakalı Suyu

Tam sezonunda taze sıkılıp dondurulmuştur. Herhangi bir katkı maddesi, koruyucu, şeker içermez. %100 Portakal suyundan oluşur  

 

 

Üretimi pek yaygın olmayan bu değerli meyveyi taze olarak sizlere ulaştırdığımız gibi tam mevsiminde suyunu sıkıyor ve sıkar sıkmaz donduruyoruz. Siparişinizin ardından derin dondurucudan alıp ambalajlıyor ve sizlere ulaştırıyoruz.

.

 
Taze Sıkılmış Gibi
Katkısız

Kan Portakallarımızı sıktıktan sonra içerisine herhangi katkı maddesi ilave etmiyor sıkar sıkmaz şişeliyor ve derin dondurucuda -24 derecede
donduruyoruz.

1 hafta içinde tüketin

Tüketmeden önce soğutun ve ikram etmeden önce çalkalayın. Ve en önemlisi 1 hafta içerisinde tüketin.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR