SARI LİMON -1KG
SARI LİMON -1KG
SARI LİMON -1KG

LAMAS LİMON -1KG

İndirim Oranı : %20 İndirim
Fiyat : 49,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 39,90 ₺(KDV Dahil)

Eski tür, parafinsiz limon

Dedelerimizin Zamanından Kalma Eski Tip Limon

Yaklaşık 50 senedir, tertemiz doğada kaynağından yeni çıkmış suyla, limon ağacı yetiştirmekteyiz. Bu tecrübemize güvenerek dünyanın en güzel limonlarını sizlerle buluşturmak istiyoruz. 

Limonlarımız genetiği değiştirilmiş mayer cinsi limonlardan olmayıp Anadolu'ya özgü yerli limon cinsidir.

Kimyasallar ile gözenekleri kapatılmadığından, uzun süre muhafaza etmek için buzdolabında saklamanızı öneriyoruz.

 
Dalından Koptuğu Gibi
Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucu madde ile kaplanmadığı için mevsim şartlarının da etkisi ile kargoda geçen süre içerisinde çürüme olabilir.   Nadiren de olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız, telafi etme sözü veriyoruz.

Kabuklarını da
Gönül Rahatlığıyla Kullanın

Limonlarımızın kabukları herhangi bir madde ile kaplanmadığı gibi ilaçlı kağıtlara sarılıp depolarda bekletilmez. Dalından koparıldığı hafta doğrudan elinize ulaşır. Bu nedenle kabuk kısımlarını rahatlıkla tüketebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Limon, Portakal, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR