ŞEFTALİ REÇELİ - 500 GR
ŞEFTALİ REÇELİ - 500 GR

ŞEFTALİ REÇELİ - 500 GR

İndirim Oranı : %9 İndirim
Fiyat : 54,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 49,90 ₺(KDV Dahil)

Ev yapımı, katkısız ve bol taneli

Şeftalisi Toros Yaylalarında Yetişiyor

Mersin'in Şahna yaylasında toplanan enfes şeftaliler ile hazırlanmıştır.

Yıllardır evimizde kendimiz için nasıl yapıyorsak aynı özenle hazırladığımız reçellerimizi annenizin reçellerinden ayırt etmekte zorlanacaksınız.  

Reçellerimizde koruyucu madde bulunmadığı için hava ile temas eden üst yüzeyinde küf oluşabilir. Bu durum normal bir durum olup reçelin doğallığını gösterir. Böyle bir durumla karşılaşırsanız üst katmanı kaşıkla sıyırıp kalan kısmı gönül rahatlığıyla tüketebilirsiniz 

 
Geleneksel Şeftali Reçeli
Glikoz Şurubu &
Koruyucu İçermez

Şeftali Reçelimiz geleneksel usule göre; koruyucu, renklendirici madde ilave edilmeden hazırlandı. Tatlandırmak için yalnızca pancar şekeri kullanıldı.Tüm reçellerimiz gibi bol tanelidir

Saklama Koşulları

Reçelimiz koruyucu kimyasal içermez. Buzdolabı dışında serin bir yerde saklayabilirsiniz. Şayet hava sıcak ise buzdolabında çok soğuk olmayan bir yerde saklayabilirsiniz. Buzdolabında saklanması halinde şekerlenme görülebilir. Böyle bir durumda sıcak suda bekleterek şekeri eritebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL REÇEL

Reçellerimizin hiçbirinde koruyucu, kimyasal tatlandırıcı ya da glikoz şurubu kullanılmamaktadır. Gösterişli olmaları veya raf ömrünü uzatmak için gereksiz kimyasallara maruz kalmazlar. Yüzyıllardır nasıl üretildi ise aynı şekilde üretilir ve sofranıza ulaşır.

Reçel yapımında kullandığımız meyveler mevsiminde yetişmiş lezzetli ve hormonsuz meyvelerdendir. 

Bol taneli ve mümkün mertebe az şekerli reçeller üretip ilk günden itibaren cam kavanozlarında güneş görmeyecek şekilde muhafaza etmekteyiz.

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR