ŞEKER PORTAKALI -1KG
ŞEKER PORTAKALI -1KG

ŞEKER PORTAKALI -1KG

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 79,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 69,90 ₺(KDV Dahil)

Kaybolan eski lezzetlerimizden

Eski Zamanlardan Kalma Şeker Portakalı

Çok nadir bulunan, kaybolmaya yüz tutmuş bu harika meyveyi sizlerle paylaşmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. GDO ürünü olmayan tamamen doğal yetişen Şeker Portakallarımız adının aksine çok düşük şeker oranına sahiptir. Bununla birlikte hiç ekşi değildir. Çok hafif bir aroması vardır. 

Portakallarımızı daha çok mahsul alma kaygısı gütmeden hormonsuz ve kimyasallar kullanmadan üretiyoruz. Gösterişli olması veya uzun süre dayanması için hiçbir madde ile kaplamıyor, ilaçlı kâğıtlara sarmıyoruz.

Sizlere bu enfes portakalları dalından koparır koparmaz tazecik ulaştırıyoruz.

 
Dalından Koptuğu Gibi
Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucu madde ile kaplanmadığı için mevsim şartlarının da etkisi ile kargoda geçen süre içerisinde çürüme olabilir.   Nadirende olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz

Kabuklarını da
Gönül Rahatlığıyla Kullanın

Portakallarınızın kabukları herhangi bir madde ile kaplanmadığı gibi ilaçlı kağıtlara sarılıp depolarda bekletilmez. Dalından koparıldığı hafta doğrudan elinize ulaşır. Bu nedenle kabuk kısımlarını rahatlıkla tüketebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR