SIKMALIK PORTAKAL -1KG
SIKMALIK PORTAKAL -1KG

SIKMALIK PORTAKAL -1KG

İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : 44,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 39,90 ₺(KDV Dahil)

Dalından parafinsiz

Yoğun Aromalı Bol Sulu Portakal

 

 

Portakallarımızı daha çok mahsul alma kaygısı gütmeden hormonsuz ve kimyasallar kullanmadan üretiyoruz. Gösterişli olması veya uzun süre dayanması için hiçbir madde ile kaplamıyor, ilaçlı kâğıtlara sarmıyoruz. 

Sizlere bu enfes portakalları dalından koparır koparmaz tazecik ulaştırıyoruz. 

 
Dalından Koptuğu Gibi
Kabuklarını da
Kullanabilirsiniz

Portakallarınız herhangi bir madde ile kaplanmadığı gibi ilaçlı kağıda sarılıp depolarda bekletilmez. Dalından
koparıldığı hafta doğrudan elinize ulaşır.

Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucuyla kaplanmadığı için ve mevsim şartlarının etkisi ile kargoda geçen süre içinde çürüme olabilir.Nadiren de olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Mandalina,Limon, Greyfurt gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümelere haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski vardır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR