TAZE ZEYTİN YAĞI -1 LT
TAZE ZEYTİN YAĞI -1 LT
TAZE ZEYTİN YAĞI -1 LT

TAZE ZEYTİN YAĞI -1 LT

İndirim Oranı : %13 İndirim
Fiyat : 399,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 349,90 ₺(KDV Dahil)

Yeşil zeytinden filtresiz

Yeşil Zeytinden Erken Hasat Sızma Zeytin Yağı

Sızma Zeytinyağımız bölgemize özgü olan "Sarı Ulak" türü zeytinlerden elde edilir. Sarı Ulak Zeytini ticari olarak pek verimli olmayıp yaygın bulunmayan bir tür olmasına rağmen lezzet ve aroması harikadır. . 

Bahçemizde zeytin hasadı, henüz zeytin taneleri siyahlaşmadan hemen önce yapılır, aynı gün yağı alınır. Bir süre dinlendikten sonra cam şişelere aktarılarak gün ışığı almadan muhafaza edilir. Böylelikle; özel bir türe ait meyveler en lezzetli ve saf hali ile damakları şenlendirebilir

Sızma Zeytin Yağımız koyu renkli cam şişesinde ışık görmeyecek şekilde saklanır ve yine ısı ve ışığa maruz kalmadan sizlere ulaşır.

 
Sarı Ulak Zeytinden
Akdenizin Nadide Zeytini

Şimdilerde pek tanınmasa da, Sarı Ulak Zeytin Tarsus'un köklü tarihinde önemli yere sahip olmuştur. Aroması ve kalitesi itibari ile çok değerli bir tür olmasına rağmen, ticari verimlilik açısından çoğu   türe kıyasla avantajlı değildir.Bu nedenle kolay bulunmayan ve ticari değeri pek yüksek olmayan bir türdür.

Saf Sızma Zeytin Yağı

Zeytinyağınızı buzdolabına koyduğunuzda donuyorsa hakiki olduğunu gösterir. Ayrıca kaliteli bir zeytinyağının meyvemsi ve taze bir kokusu olmalıdır.Gerçek zeytinyağı kabarcık olarak üste çıkmalıdır. Zeytinyağını kokladığınızda kötü ve ağır bir koku alıyorsanız, tattığınızda çok tatlı ise ya da yemek sonrası mide yanması yaşıyorsanız aldığınız ürün gerçek olmayabilir. Zeytinyağının rengine bakarak hakiki olup olmadığı anlaşılamaz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR