VALENCİA PORTAKAL -1KG
VALENCİA PORTAKAL -1KG
VALENCİA PORTAKAL -1KG

VALENCİA PORTAKAL -1KG

İndirim Oranı : %16 İndirim
Fiyat : 12,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 10,90 ₺(KDV Dahil)

Hem yemelik hem sıkmalık

Valencia Portakal

Bildiğimiz diğer portakalların aksine bahar aylarında sezonu başlar. Nisan, Mayıs hatta Haziran ayında bile hasat edilebilir. Az miktarda çekirdek içeren sulu ve lezzetli bir portakal türüdür.  

Hem yemelik hem de sıkmalık olarak tüketilir.

 
Dalından Koptuğu Gibi
Memnuniyetinizi
Önemsiyoruz

Koruyucu madde ile kaplanmadığı için mevsim şartlarının da etkisi ile kargoda geçen süre içerisinde çürüme olabilir.   Nadirende olsa böyle bir durumla karşılaşırsanız telafi etme sözü veriyoruz

Kabuklarını da
Gönül Rahatlığıyla Kullanın

Portakallarınızın kabukları herhangi bir madde ile kaplanmadığı gibi ilaçlı kağıtlara sarılıp depolarda bekletilmez. Dalından koparıldığı hafta doğrudan elinize ulaşır. Bu nedenle kabuk kısımlarını rahatlıkla tüketebilirsiniz.

HİLESİZ & DOĞAL TARIM

Narenciye olarak tanımlanan Portakal, Limon, Mandalina gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR