LİME - 1 KG
 LİME - 1 KG

LİME LİMON - 1 KG

İndirim Oranı : %23 İndirim
Fiyat : 129,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 99,90 ₺(KDV Dahil)

Yerli üretim lime 

Akdeniz den Tropik Bir Limon

Bulunduğumuz bölgede tropik meyve denemeleri yapılmaya devam ediyor. Bu meyvelerden bir tanesi de lime limon. Bu limonu bizde kendi bahçemizde deniyoruz. Henüz mahsulümüz çok az olduğu için bizim gibi deneme üretimi yapan bir üretici dostumuzdan da tenin ederek sizlere lime limon ulaştırıyoruz.

Kısıtlı miktarda mahsulümüz olduğu için şimdilik çok az miktarda ve kısıtlı bir süre sunabileceğiz. Umuyoruzk ki ilerleyen senelerde daha uzun süre ve daha fazla miktarlarda hasat yapıp sizlere bol bol ulaştırabiliriz..

Mükemmel yiyecek ve içecekleriniz için Yeşil Limonlarınızı buzdolabında saklayıp, 15 gün içerisinde tazeliğini yitirmeden tüketmenizi tavsiye ederiz.

 
Yerli Mahsul
Çekirdeksiz

Lime limonlarımız çekirdeksiz cinsdir. Özellikle içeceklerinizde olmak üzere limon kullanabileceğiniz her yerde
lime tercih edebilirsiniz . 

Minik & ama bol sulu

Lime limonlarımız ince ve sert kabuklara sahip olup bol miktarda su içermektedir

HİLESİZ & KATKISIZ ÜRETİM

Narenciye olarak tanımlanan Limon, Portakal, Mandalina, Lime gibi meyvelerin tamamı gözenekli kabuklara sahiptir. Endüstriyel tarımda, meyvenin nefes alabilmesini sağlayan bu gözenekler mumsu veya solisyonumsu maddeler ile kaplanır. Böylece meyvenin raf ömrü artmış olur. Bu maddelerin hemen hemen tamamı ürünün raf ömrünü uzattığı gibi meyvenin parlaklığını da arttırır. Böylelikle meyve hem daha albenili olur hem de çürümeye karşı haftalarca dayanır.

Genel olarak parafinleme adı verilen bu işlem bu etkilerinin yanı sıra ürünün doğallığını bozar. Bu maddeler gözeneklerden meyvenin iç kısımlarına ulaşabilir ve farkında olmasak bile vücudumuza taşınma riski mevcuttur.

Yesillimon.com dan satın alacağınız narenciyeler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR