YEŞİL PAPAYA - MİN 450 GR
YEŞİL PAPAYA - MİN 450 GR

YEŞİL PAPAYA - MİN 300 GR

İndirim Oranı : %14 İndirim
Fiyat : 69,90 ₺(KDV Dahil)
İndirimli : 59,90 ₺(KDV Dahil)

Yerli üretim yeşil papaya

Yerli Üretim Egzotik Bir Meyve

Uzakdoğu ülkeleri ile özdeşleşen bu egzotik meyve artık ülkemizde de yavaş yavaş üretilmeye başladı.Şimdilik Akdeniz bölgemizin kısıtlı bir bölgesinde yetişen bu özel meyveyi sizlere sunmaktan mutluluk duyuyoruz.  

Yeşil papaya; Proteolitik enzimler bakımından çok zengin bir meyvedir. Bu enzimler bağışıklık sisteminin kanser hücrelerini çok daha kolayca yok etmesine yardımcı olur. Yeşil Papayada bulunan bir diğer enzim ise chymopapain’dir.Bu iki enzim birleşerek vücudun proteini daha iyi özümsemesine yardımcı olur.Bu özelliği ile yeşil papaya çok değerli bir meyvedir

Sağlıklı bir meyve olmasına rağmen yeşil papaya alıştığımız meyvelere göre çok daha düşük şekerli ve daha tatsız bir aromaya sahiptir 

 
Her Zaman Dalından
Nasıl Muhafaza Edilmeli

Yeşil Papayalarınızı dalından koparır koparmaz sizlere ulaştırıyoruz. Buna rağmen olgunlaşmasını beklemenize hiç gerek yok. Size ulaştığında hemen tüketebilirsiniz. Hemen tüketemeyecekseniz serin bir yerde 2 haftaya kadar muhafaza etmenizi öneriyoruz.

Nasıl Tüketebilirsiniz

Yeşil papaya hamdır ama bu normal bir durum olup özellikle ham halde tüketilmesi tercih edilir. Dış kabuğunu soymak sureti ile, dilimleyip meyve olarak tüketebilirsiniz. Bunun yanısıra; özellikle uzak doğuluların tercih ettiği gibi, rendelemek suretiyle salatalarda kullanabilirsiniz.

HİLESİZ TARIM

Ürünlerimiz tertemiz doğada, kirlenmemiş taze suyla sulanır. Üretim aşamasında kimyasal gübreler yerine hayvanlardan elde edilen doğal gübre kullanılır. Meyveyi geliştirmek için hormonlar, gösterişli olmaları için kimyasallar kullanılmaz.

Meyvelerimiz mevsiminde toplanıp, raf ömrünü uzatacak faaliyetlere maruz bırakılmadan sizlere ulaştırılır.

Yesillimon.com dan satın alacağınız meyveler asla parafinlenmez, mumlanmaz, kimyevi madde ile yıkanmaz. Yolda bozulma pahasına dalından koptuğu gibi sizlere ulaşır.

PAYLAŞ
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR